AdWords

Prowadzenie kampanii adwords jest dziś już nie tyle opcją, co raczej koniecznością, aby zaistnieć na rynku. Pod naszą kontrolą, reklama adwords to narzędzie marketingowe nie do przecenienia.

Adwords lokalny i globalny – dlaczego warto?

 

Lista zalet, jakie posiada reklama adwords, jest bardzo długa. Warto przytoczyć najważniejsze z nich:

  1. Content skierowany do zainteresowanych odbiorców
  2. Skuteczność w remarketingu
  3. Wykorzystanie wszelkich form reklamy – video, grafiki, tekst
  4. Olbrzymi zasięg dzięki sieci partnerskiej Google
  5. Opłata za liczbę konwersji

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Jesteśmy grupą fachowców
Powierzając nam prowadzenie kampanii Adwords, decydują się Państwo na współpracę ze specjalistami. Modyfikujemy reklamy, aby optymalnie dopasować ich treść, formę oraz estetykę do profili klientów. Pracują u nas fachowcy różnych specjalności, obsługujący perfekcyjnie adwords lokalny, jak i globalny.

Tworzymy kampanie po polsku i angielsku
Dzięki tłumaczeniom zwiększamy grono odbiorców. Obecna na YouTube, w mailach, czy wyszukiwarce, reklama adwords po angielsku to szansa na wyjście poza krajowy rynek dla firm z aspiracjami międzynarodowymi.

Dominacja w regionie
Pomagamy regionalnym przedsiębiorcom zdominować okolicę poprzez adwords lokalny. Dzięki skonstruowanym przez nas kampaniom adwords zdobędą Państwo Kraków, Warszawę, czy dowolny inny rynek.

Kompleksowa obsługa
Tworzymy kampanię od A do Z oraz zajmujemy się całościową jej obsługą. Zespół fachowców nieustannie analizuje dla państwa profile klientów i dobiera optymalne rozwiązania.

Raportowanie wyników
Stawiamy na przejrzystość i uczciwość. Dyskutujemy o wynikach i opracowujemy strategię w porozumieniu z klientem.

Adwords Kraków, Polska, Europa, Świat – nic nas nie ogranicza

 

Indywidualizujemy ofertę dla naszych zleceniodawców. Jeśli najważniejsze jest dotarcie do regionalnych odbiorców i lokalny adwords, gdyż Kraków to jedyne miejsce działania firmy, docieramy do klientów z okolicy. Wyprzedzamy konkurencję w mieście, powiecie lub województwie. Kiedy przedsiębiorstwo rośnie w siłę i wychodzi poza region, kontynuując adwords lokalny, rozpoczynamy również kampanię na większą skalę.

Prowadzenie kampanii adwords w naszym wykonaniu polega na ciągłym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Poznajemy cele biznesowe naszych zleceniodawców oraz charakterystykę ich klientów, co pozwala nam przyjąć najskuteczniejszą strategię działania.