Copywriting

Jako że tworzeniem, obsługą i pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się kompleksowo, świadczymy również usługi copywriterskie. Content marketing stanowi niezwykle istotny elementem działań SEO, dlatego tak ważne jest profesjonalne pisanie tekstów.

Pisanie tekstów na zlecenie

 

Zadaniem naszych wykwalifikowanych copywriterów jest pisanie tekstów seo, jak i wysoce merytorycznych artykułów. Podział ten jest już jednak tylko umowny, gdyż seo copywriting również musi być dzisiaj kreatywny. Algorytmy Google coraz większą uwagę zwracają na przekaz tekstów.

Wykonujemy dla Państwa następujące usługi copywriterskie:

  • pisanie tekstów seo na blogi
  • pisanie artykułów na stronę główną i podstrony
  • pisanie tekstów do meta description
  • pisanie artykułów zamieszczanych w social mediach
  • tworzenie innych, specyficznych treści na strony internetowe

Jak pracujemy?

 

W naszych działaniach trzymamy się jasnych zasad:

 1. Tworzymy merytoryczne treści – zlecając nam seo copywriting, powierzają Państwo pisanie artykułów specjalistom. Projekty przydzielamy doświadczonym copywriterom, doskonale obeznanym w danej dziedzinie.
 2. Przestrzegamy zasad SEO – dzisiaj seo copywriting nie polega już na nasycaniu treści słowami kluczowymi. Niezbędna jest wartość merytoryczna, jak również odpowiednia struktura tekstu i częstotliwość występowania fraz kluczowych.
 3. Działamy metodycznie – pospieszne pisanie tekstów na zlecenie mija się z celem. Dbamy o szczegóły, wielokrotnie sprawdzamy i modyfikujemy treści, przed zamieszczeniem ich w internecie.
 4. Świadczymy kompleksowe usługi copywriterskie – zajmujemy się całością content marketingu. Tworzymy wszelkiego rodzaju treści na stronę naszego klienta, jak i na witryny zewnętrzne. Stale zamieszczamy nowe teksty, monitorując efekty naszych działań.

Pisanie tekstów na zlecenie to tak naprawdę ostatni etap pracy nad treścią. Niezależnie, czy chodzi o pisanie tekstów seo, czy artykułów tematycznych, opracowujemy strategię oraz dokonujemy analizy słów kluczowych. Dopiero po wykonaniu powyższych czynności specjaliści seo zlecają pisanie tekstów odpowiednim copywriterom.