Google Ads (dawniej AdWords)

Prowadzenie kampanii google ads (adwords) jest dziś już nie tyle opcją, co raczej koniecznością, aby zaistnieć na rynku. Pod naszą kontrolą, reklama google ads (adwords) to narzędzie marketingowe nie do przecenienia.

Google Ads (AdWords) lokalny i globalny – dlaczego warto?

 

Lista zalet, jakie posiada reklama ads (adwords), jest bardzo długa. Warto przytoczyć najważniejsze z nich:

  1. Content skierowany do zainteresowanych odbiorców
  2. Skuteczność w remarketingu
  3. Wykorzystanie wszelkich form reklamy – video, grafiki, tekst
  4. Olbrzymi zasięg dzięki sieci partnerskiej Google
  5. Opłata za liczbę konwersji

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Jesteśmy grupą fachowców
Powierzając nam prowadzenie kampanii Google Ads (Adwords), decydują się Państwo na współpracę ze specjalistami. Modyfikujemy reklamy, aby optymalnie dopasować ich treść, formę oraz estetykę do profili klientów. Pracują u nas fachowcy różnych specjalności, obsługujący perfekcyjnie google ads (adwords) lokalny, jak i globalny.

Tworzymy kampanie po polsku i angielsku
Dzięki tłumaczeniom zwiększamy grono odbiorców. Obecna na YouTube, w mailach, czy wyszukiwarce, reklama ads (adwords) po angielsku to szansa na wyjście poza krajowy rynek dla firm z aspiracjami międzynarodowymi.

Dominacja w regionie
Pomagamy regionalnym przedsiębiorcom zdominować okolicę poprzez  google ads (adwords)  lokalny. Dzięki skonstruowanym przez nas kampaniom  google ads (adwords)  zdobędą Państwo Kraków, Warszawę, czy dowolny inny rynek.

Kompleksowa obsługa
Tworzymy kampanię od A do Z oraz zajmujemy się całościową jej obsługą. Zespół fachowców nieustannie analizuje dla państwa profile klientów i dobiera optymalne rozwiązania.

Raportowanie wyników
Stawiamy na przejrzystość i uczciwość. Dyskutujemy o wynikach i opracowujemy strategię w porozumieniu z klientem.

Ads (Adwords) Kraków, Polska, Europa, Świat – nic nas nie ogranicza

 

Indywidualizujemy ofertę dla naszych zleceniodawców. Jeśli najważniejsze jest dotarcie do regionalnych odbiorców i lokalny  google ads (adwords) , gdyż Kraków to jedyne miejsce działania firmy, docieramy do klientów z okolicy. Wyprzedzamy konkurencję w mieście, powiecie lub województwie. Kiedy przedsiębiorstwo rośnie w siłę i wychodzi poza region, kontynuując  google ads (adwords) lokalny, rozpoczynamy również kampanię na większą skalę.

Prowadzenie kampanii google ads (adwords)  w naszym wykonaniu polega na ciągłym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Poznajemy cele biznesowe naszych zleceniodawców oraz charakterystykę ich klientów, co pozwala nam przyjąć najskuteczniejszą strategię działania.