Strony internetowe

Projektując dla Państwa nowoczesne strony internetowe, obserwujemy najnowsze trendy, pamiętając również o optymalizacji. Projektowanie stron www powinno uwzględniać przyjazność witryny dla użytkownika, jak również jej atrakcyjność dla algorytmów wyszukiwarki.

Tworzenie stron internetowych – układ i estetyka

 

Projektowanie stron www musi brać pod uwagę odbiorców, do których witryny są kierowane. Dlatego, zanim rozpoczniemy tworzenie stron internetowych, dokonujemy szczegółowej analizy profili klientów. Dostosowujemy do ich potrzeb układ strony oraz zamieszczane treści.

Projektowanie stron internetowych jest przez nas dostosowywane do branży, w której działa firma. Dbamy o odpowiednie motywy i kolorystykę. Przejrzyste, nowoczesne strony internetowe wyróżniają naszych klientów na tle konkurencji. Stawiamy na pozbawioną pretensjonalności oryginalność.

Strony internetowe Kraków i nie tylko

 

Pracujemy dla firm ogólnopolskich i międzynarodowych, jednak tworzymy także lokalne strony internetowe. Kraków jest miejscem działalności największej liczby naszych klientów. Projektowanie stron internetowych w ich przypadku wymaga uwzględnienia specyfiki lokalnej społeczności i wykreowania właściwego przekazu.

Tworzenie stron www – optymalizacja

 

Projektowanie stron www dotyczy również ich optymalizacji. Na stworzonych przez nas stronach każdy element wyświetla się szybko i prawidłowo. Tworzenie stron internetowych uwzględnia pracę nad treścią, opartą na wyselekcjonowanych frazach. Dbamy o wysokie pozycje stron w wyszukiwaniu lokalnym i szerokim, kiedy tworzymy i obsługujemy strony internetowe. Kraków, Polska, czy cały Świat – Państwa witryna będzie widoczna dla każdego.

Responsywne strony internetowe

 

Tworzenie stron www w naszym wykonaniu odbywa się z myślą również o użytkownikach tabletów i smartfonów. Responsywne strony internetowe dostosowują się do każdego rozmiaru ekranu, umożliwiając ich wygodne przeglądanie także na urządzeniach mobilnych.

Projektowanie stron internetowych – powody, dla których witryny powinny być responsywne:

  • zadowolenie klientów tworzenie stron www dostosowanych do urządzeń mobilnych jest doceniane przez klientów
  • ułatwiony dostęp do strony projektowanie stron internetowych dostępnych na każdym sprzęcie, bezpośrednio pływa na zwiększenie liczby klientów
  • zwiększenie renomy firmy – nowoczesne strony internetowe oznaczają profesjonalizm
  • pozytywny wpływ na pozycję w wyszukiwaniach – Google docenia responsywne strony internetowe