Tłumaczenia

Tłumaczenia stron internetowych stanowią jedną z naszych flagowych usług. Zapewniamy w pełni poprawne językowo, zawierające wartość dodaną tłumaczenie stron z angielskiego na polski i odwrotne.

Twórcze tłumaczenie stron www

 

Wykonywane przez nas tłumaczenie stron rzadko jest dosłowne. Modyfikujemy treść, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Różnorodność języków powoduje zmienną długość tych samych tekstów, dlatego tłumaczenie stron z angielskiego na polski wymaga często zmiany struktury treści. Tworzymy udoskonalenia nie tylko wtedy, gdy jest to konieczne, ale również, kiedy okazują się korzystne dla tekstu. Nigdy nie dokonujemy zmian bez wiedzy i zgody klienta.

Wykonawszy tłumaczenia stron internetowych, dokonujemy optymalizacji treści. Nasi specjaliści SEO odnajdują najwłaściwsze frazy kluczowe, a wykwalifikowani copywriterzy umieszczają je w treści. Optymalizacja SEO wymaga czasami zmiany struktury tekstu lub nawet całej strony. Jeśli jednak klient nie życzy sobie znacznej modyfikacji oryginału, wykonujemy tłumaczenie stron bez żadnych istotnych zmian.

Co oferujemy?

 

Tłumaczenie stron www wymaga wykonania wielu zadań pobocznych. Oprócz przetłumaczenia treści oferujemy państwu:

  • Pracę nad stroną – witryny często nie umożliwiają wdrożenia kolejnej wersji językowej. Nasi fachowcy najpierw wykonują dla państwa tłumaczenie, aby później dostosować do niego stronę.
  • Uzupełnianie treści – mają Państwo możliwość powierzenia nam całościowej opieki and stroną. W takiej sytuacji tworzymy treści, od razu je również tłumacząc. Wykonujemy tłumaczenie stron z angielskiego na polski i z polskiego na angielski, kiedy tylko jest to potrzebne.
  • Dostosowanie przekazu do odbiorcy – warto pamiętać, że w poszczególnych krajach użytkownicy mają specyficzne przyzwyczajenia. Przygotowujemy tłumaczenia stron internetowych dostosowane do potrzeb poszczególnych grup odbiorców. Wybieramy odpowiednie zwroty oraz instalujemy wtyczki do popularnych w danym kraju portali społecznościowych.

Dlaczego warto?

 

Jakie korzyści daje tłumaczenie stron www? Najważniejsze z nich to:

  • Budowa wizerunku firmy – dostępność strony internetowej w różnych językach jest oznaką profesjonalizmu oraz stabilnej pozycji, o której świadczy ekspansja na rynki zagraniczne.
  • Obecność w wyszukiwaniach obcojęzycznychtłumaczenie stron zapewnia dotarcie do zagranicznych klientów.